profil üretimi, çelik profil, asma tavan profilleri, bölme duvar profilleri, alçıpan profilleri, alçı levha profilleri, dış cephe profilleri, UMS profil


UMS'de Profil Üretimi

Tamamı kendi ve özel teknolojisi olan 42 adet üretim hattı ile UMS, yıllık 150 milyon metre profil üretim hacmine sahiptir. Üretilen profiller yine kendi üretimimiz olan hammaddelerden imal edilmekle birlikte, alanında pek çok ilk ve sadece UMS'ye özgü olan özellikleri de barındırmaktadır. Bu yönüyle UMS, Avrupa'nın en büyük tam entegre üretim tesisi olma özelliğine sahiptir. 

Asma tavan, dış cephe, bölme ve giydirme duvar profilleri alanında yenilikleri belirleyen, Ar-Ge ve inovasyona verdiği değerle sürekli güncel ve yenilikçi ürünler üreten UMS, 200'den fazla ürün çeşidiyle Türkiye'nin en büyük alçı levha, alçıpan ve alçı profili üreticileri arasındadır. 


asma tavan profilleri, ums asma tavan


UMS'de Asma Tavan Profilleri

Yüksek mühendislik ve teknolojiyle üretilen asma tavan profili ürünlerimiz TSE ve ISO belgeleriyle Dünya standartlarına göre üretilmekte; Power, EcoForm, Işık Bandı U Profili vb. UMS'ye özgü ürünlerle kaliteli, yüksek mukavemetli ve güvenilir uygulama çözümleri sunmaktadır. 


bölme duvar profilleri, alçı levha profilleri, duvar u, duvar c


UMS'de Bölme ve Giydirme Duvar Profilleri

Yüksek mühendislik ve teknolojiyle üretilen asma tavan profili ürünlerimiz TSE ve ISO belgeleriyle Dünya standartlarına göre üretilmekte ve UMS'ye özgü ürünlerle kaliteli, yüksek mukavemetli ve güvenilir uygulama çözümleri sunmaktadır. 


m profil, ct profil, dış cephe profilleri


UMS'de Dış Cephe Profilleri

Yüksek mühendislik ve teknolojiyle üretilen asma tavan profili ürünlerimiz TSE ve ISO belgeleriyle Dünya standartlarına göre üretilmekte ve Türkiye'nin tek TSE belgeli M Profili üreticisi olan UMS'ye özgü ürünlerle kaliteli, yüksek mukavemetli ve güvenilir uygulama çözümleri sunmaktadır.