Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

UMS'de Sosyal Sorumluluk Bilinci


Başta faaliyet alanları olmak üzere UMS, sosyal sorumluluk bilincini misyonunun bir parçası haline getirmiştir. 25. yılında UMS, TEMA Vakfı ve Türk Eğitim Derneği ile ortak çalışmalar yürüterek; fidan bağışı ve eğitim bursu kampanyalarını başlatmış, tüm paydaşlarının bu kampanyalarda yer alması için çalışmalar yürütmüştür. Bu çalışmalara ek olarak geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız toplumsal olaylarda UMS, yardım faaliyetlerinden bağış kampanyalarına faaliyet gösterebildiği tüm sahalarda yer almış ve bunu bir çalışma kültürü haline getirmiştir. 


UMS 25. Yıl "Eğitimle Bir Adım Önde Ol" Bursu: 

Kuruluşunun 25. yılında UMS, Türk Eğitim Derneği ile yaptığı ortak çalışma sonrasında "Eğitimde Bir Adım Önde Ol!" burs kampanyasını başlatarak çeyrek asırlık bir serüvenin toplumsal sorumlulukla taçlandırılması için genç nesillere destek olmayı planlamıştır.

Kampanya başlangıcı olarak 25 başarılı öğrenciye "tam eğitim" bursu vererek tüm paydaşlarını bu kampanyaya davet eden UMS Metal, "Eğitimle Bir Adım Önde Ol!" kampanyasına destek olmanın toplumsal gelişime önemli bir katkı sağlayacağına ve genç nesillerin geleceğine değerli bir yatırım yapılmasına dikkat çekmektedir. 

UMS "Eğitimle Bir Adım Önde Ol!" Bursu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 


UMS 25. Yıl Fidan Bağışı Kampanyası:

TEMA Vakfı ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında UMS Metal, 25. yılında "gelecek nesillere daha yeşil ve daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak" hedefiyle tüm çalışanları adına fidan bağışında bulunmuş ve bağış kampanyasını başlatmıştır. Bu kapsamda yaptığı kampanyayı paydaşları ile paylaşarak hedefini daha geniş bir coğrafyada daha güçlü bir kampanya haline getirmeyi amaçlayan UMS, yapılan bağışlar ile bu amacını ve kampanya hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarını kararlılıkla sürdürmektedir.